پایین ترین قیمت

پرداخت آنلاین

پشتیبانی آنلاین

آنلاک آیکلود 3-1 روز

تضمین بازگشت وجه

استعلام FMI و iCloud Status

سرویس های حذف آیکلود تنها هنگامی کارآمد خواهند بود که دستگاه شما در صفحه ای مشابه تصویر روبرو متوقف شده باشد
چنان چه دستگاه شما در صفحه Activation Lock متوقف نشده و قابل استفاده می باشد حتما قبل از ریستور دستگاه با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

و یا از طریق سرویس ریکاوری اپل آیدی اقدام نمایید

برای استفاده از سرویس حذف آیکلود ابتدا میبایست دستگاه خود را ریستور نمایید انجام این فرایند جهت حذف اطلاعات اپل آیدی موجود بر روی دستگاه می باشد

درصورتی که اطلاعات کافی برای انجام ریستور دستگاه خود را ندارید میتوانید از قسمت تیکت پشتیبانی در حساب کاربری خود سوال و یا مشکل خود را مطرح نمایید

از طریق قسمت ثبت سفارش در همین صفحه اطلاعات دستگاه خود را ثبت کنید
سیستم به طور خودکار و رایگان FMI و iCloud Status دستگاه شما را مشخص نموده و در صورت صحت اطلاعات دریافتی دستگاه شما پروسه آنلاک آیکلود شروع میشود

درصورتی که فقط درخواست مشخص شدن وضعیت FMI و iCloud Status دستگاه خود را دارید از تعیین وضعیت آیکلود استفاده کنید

از طریق فرم پایین مشخصات خواسته شده را به دقت کامل کنید، سرویس متناسب با وضعیت و مدل دستگاه شما نمایش داده خواهد شد
چنان چه در انتخاب سرویس تردید دارید یا در توضیح سرویس ابهامی وجود دارد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید

و یا تیکت پشتیبانی در حساب کاربری سوال یا مشکل خود را مطرح نمایید

ثبت اطلاعات دستگاه

  • لطفا اطلاعات درخواستی را به دقت کامل نمایید بدیهیست درصورت اشتباه فون فیکس مسولیتی نمی پذیرد.
  • این سرویس فقط مخصوص گوشی های Clean میباشد.
  • سرویس به هیچ عنوان کنسلی ندارد زیرا پس از سفارش اطلاعات دیوایس را در اختیار اپل قرار میدهیم.
  • مدت زمان انجام بین 1 الی 3 روز کاری جز روز یک شنبه میباشد.
  • لطفا قبل از ثبت درخواست دیوایس خود را ریستور نمایید.
  • بعد از آنلاک شدن دیوایس به هیچ عنوان بکاپ قبل را بر روی دیوایس ریستور ننمایید
اگر از وسیله ای استفاده می کنید که فقط از wifi پشتیبانی می کند [این دستگاه ها دارای شماره IMEI نمی باشند] فقط شماره سریال را وارد کنید.
جهت دریافت شماره IMEI دستگاه خود کافی است #06#* را شماره گیری نمایید

آشنایی بیشتر با سرویس حذف آیکلود

آیکون زمان مورد نیاز

خلاصه مراحل این سرویس؟

بعد از ثبت سفارش لطفا تا زمانی که مشخص می شود صبر کنید تا IMEI شما را در اختیار Apple قرار دهیم. به محض باز شدن قفل iCloud دستگاهتان برای شما ایمیلی و یا پیامک ارسال خواهد شد. بعد از دریافت آن دستگاه خود را به اینترنت متصل کنید تا قفل آن غیرفعال شود. اگر دستگاه شما امکان برقراری ارتباط اینترنتی ندارد کافیست iTunes را بر روی رایانه خود بارگزاری کنید تا مراحل قفل گشایی کامل شود.

آیکون پروسه انجام کار

دلایل نیاز یه این سرویس؟

حال اگر شما یکی از دستگاه های iPhone ، iPad و یا iWatch را به صورت دسته دوم تهیه کنید و به صاحب قبلی آن دسترسی نداشته باشید و بعد از مدتی دستگاه قفل شود یا حتی اطلاعات حساب کابری خود را فراموش کنید می توانید از سرویس ما کمک بگیرید. با استفاده از سرویس حذف iCloud ما قفل فعال سازی دستگاه شما به صورت دائمی باز و حساب کاربری قبلی پاک می شود. این کار به شما اجازه می دهد که دستگاه را به صورت معمولی راه اندازی و حساب کاربری جدیدی اضافه کنید.

درصورتی که شما اپل آیدی و اطلاعاتی از حساب خود را در اختیار دارید امکان بازیابی رمزورود برای آن با قیمتی بسیار کمتر وجود دارد وجود دارد لطفا اگر داری شرایط ذکر شده هستید از سرویس ریکاوری اپل آیدی  استفاده نمایید.

آیکون سرچ و برسی

برنامه find my iphone چیست؟

برنامه find my iphone شامل سرویسی به نام activation lock است که به منظور جلوگیری از استفاده دستگاه گم شده یا به سرقت رفته است. این سرویس زمانی که برنامه find my iphone را فعال می کنید به صورت خودکار فعال می شود (دستگاه هایی که از ios7 یا نسخه های بعدی استفاده می کنند)

قابلیت Find My iPhone یک ویژگی امنیتی در سیستم عامل iOS است که به موجب آن کاربران می‌توانند ضمن ردیابی آیفون، آیپد، مک بوک و اپل واچ یا حتی ایرپادهای خود کارهایی از قبیل پاک کردن اطلاعات دستگاه، فعال سازی حالت دزدیده شدن (Lost Mode) و غیره را از راه دور انجام دهند.